אודות

החזון שלנו

משרד עורכי הדין פייל ושות' הוקם על ידי עו"ד דוד פייל, מתוך תחושת שליחות ובמטרה לסייע לאדם הפרטי במאבק משפטי מול חברות הביטוח.

יחסי הכוחות בתביעות ביטוח אינם שווים. מצד אחד ניצבות חברות הביטוח הגדולות, בעלות השפעה עצומה ועתירות משאבים. חברות אלו נהנות ממערך משוכלל של יועצים ומומחים משפטיים ורפואיים, תקציבן כמעט ואינו מוגבל, הן נעזרות במיקור חוץ, באמצעים מגוונים ונקודת הפתיחה מבחינת הידע, היכולת והממון היא תמיד לטובתן.

מצד שני ניצבים אזרחים פשוטים, חסרי גב כלכלי, שהסיכוי שלהם לנצח את חברות הענק הללו, ובאמצעות ניצחון זה, לממש את הזכויות אותן צברו בהתאם לתנאי הפוליסה שלהם, במקרים רבים הוא קלוש.

משרד פייל ושות' חרט על דגלו להילחם במסגרת התביעה המשפטית בכל הכלים העומדים לרשותו על מנת להצליח להביא לניצחון על חברת הביטוח. בין היתר עושה המשרד שימוש בצוות מגובש ואיכות של עשרות עורכי דין, בשיתופי פעולה עם מומחים, הפעלה של חשיבה מחוץ לקופסא, יצירתיות, נחישות, ניסיון, מקצועיות והרבה סבלנות , אנושיות ורצון לסייע ללקוחות.

רק בדרך זו נוכל לנצח בתביעתך!

פייל ושות' – על המשרד

משרדנו הוא אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים שבהם מיוצגים אך ורק לקוחות פרטיים בתביעות משפטיות כנגד חברות הביטוח הגדולות במשק הישראלי.

למשרדנו ניסיון רב ועשיר בשירותים משפטיים ללקוחות פרטיים בתביעות ביטוח ונזיקין (גוף ורכוש), כאשר מחלקה מיוחדת עוסקת ומיומנת באופן בלעדי בתביעות סיעוד.

"כאשר אני נפגש עם בני משפחתו של אדם סיעודי, אני סבור שכמו שהם עוטפים בהרבה חום ואכפתיות את יקירם, ילד עם צרכים סיעודיים או מבוגר סיעודי, גם הצוות שלי ואני צריכים לעטוף אותם. שני דברים שעומדים לנגד עינינו בתביעות סיעוד: מקצועיות ואנושיות. כל אדם מקבל תשומת לב, משאבים, ידע מקצועי אנושיות ואכפתיות וכל הכלים שאנו יכולים להעמיד על מנת שחברת הביטוח תשלם את כספי הביטוח על פי הפוליסה".
עו"ד דוד פייל

הנבחרת

כ-30 עורכי דין עובדים במשרד פייל ושות', כולם עתירי ידע וניסיון בתביעות ביטוח מסוגים שונים, וכן בתביעות סיעוד. הצוות המשפטי מעודכן בתדירות שוטפת בכל שינוי, בכל התפתחות והחלה של רפורמות, פסיקות, חקיקות, תקנות, הוראות המפקח על הביטוח, הוראות משרד הבריאות ועוד.
אנו מקפידים על עבודת צוות, נהלי עבודה שנבנו בהרבה שנות הפקת לקחים, שיטות עבודה אפקטיביות ושימוש בכלים יצירתיים, על מנת להפיק את המיטב עבור כל אדם שצריך את עזרתנו.
לצפייה בנבחרת עורכי הדין

למה לבחור בנו?

  • הלקוח הוא את/ה – לא חברת הביטוח!
  • המספרים מדברים: אלפי לקוחות מרוצים, מאות מיליוני שקלים פיצויים.
  • צוות מנצח של עורכי דין מקצועיים ויצירתיים, חדורי מוטיבציה להשיג עבורך את הפיצוי המקסימלי.
  • הלקוח לא לבד – בכל הליך התביעה הוא מעורב ומעודכן לאורך כל הדרך.
  • 20 שנות ניסיון, צבירת ידע ומיומנות.
  • שקיפות, שרות הוגן ויחס אישי לכל לקוח.
  • עורך דין הוא לא רק "עורך דין" – סבלנות, הקשבה והבנה הם חלק בלתי נפרד מהשרות המשפטי במשרד.
  • בתביעת ביטוח לא מתפשרים על עורך הדין!